Schudnąć

pompkiNie ma rozwoju w strefie komfortu ani komfortu w strefie rozwoju.

Czy chcielibyście mieć szczupłą i atrakcyjną sylwetkę ? Czy chcielibyście schudnąć? To najczęstszy cel treningowy bywalców dzisiejszych klubów fitness. Pozbycie się nadmiaru kilogramów nie jest proste, jednak z pomocą profesjonalnego Trenera, systematycznego treningu i przy odpowiednio zbilansowanej diecie każdy może tego dokonać.
Skutecznym sposobem w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej jest przemyślane połączenie dwóch komponentów: treningu siłowego i aerobowego (tlenowego). W treningu aerobowym proces spalania tkanki tłuszczowej przebiega w umiarkowanej strefie wysiłku (tj. 60 – 70% tętna maksymalnego) oraz wydłużonym czasie jego trwania.

Dlatego też niezwykle istotne staje się aby zastosować monitor pracy serca, tak by w pełni kontrolować swoje postępy. Co do drugiego komponentu czyli Treningu Siłowego, to zastosowanie go zwiększy Twoją masę mięśniową, dzięki której przyspieszysz przemianę materii i spalisz znacznie więcej kalorii.

Wprowadzenie już trzech treningów pod nadzorem Trenera Personalnego w tygodniu, to niezwykle skuteczna broń nie tylko w walce z nadwagą ale również chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak cukrzyca, nadciśnienie czy też nadmierny stres.


Zapisz się na trening »