FH System

Forever Healthy System łącząc odpowiednią dietę ze starannie dobranym treningiem szybko, łatwo i przyjemnie pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele. Zacznij cieszyć się wspaniałą formą i kondycją.

Inwestycja w swoje ciało to najlepsza inwestycja na jaka możemy się zdecydować. Zadbaj o zdrową sylwetkę pod okiem trenera personalnego.

Twój los zależy od Twoich nawyków – Brian Tracy 

 
Bezpieczeństwo

Twoje bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze. Przeprowadzony na początku drogi do zdrowej i wspaniałej sylwetki wywiad pozwoli mi na dobranie adekwatnych i dopasowanych do Ciebie ćwiczeń oraz diety. Jak powiedział Hipokrates przede wszystkim pomagać, nie szkodzić. Niezwykle ważnym i istotnym aspektem każdej sesji treningowej jest stała kontrola techniki wykonywanych ćwiczeń. Bardzo łatwo korzystając niepoprawnie ze sprzętu znajdującego się w klubie fitness można nabawić się kontuzji. Moja obecność sprawi że poczujesz się bezpiecznie.

Edukacja

Chcę sprawić aby aktywność fizyczna, zdrowy styl życia był Twoją codziennością. Poprzez systematyczną pracę ze mną posiądziesz nawyki które zostaną z Tobą na stałe. Chcę żebyś się ciągle rozwijał, chcę żebyś słuchał swojego ciała, chcę żebyś wiedział coraz więcej o efektach zdrowego odżywiania i w końcu chcę żebyś poczuł je na własnym organizmie.

Motywacja

Chcesz zacząć trenować ? Co tak naprawdę jest Twoją motywacją ?

  • Chcę przebiec cały maraton!
  • Chcę schudnąć 12 kg do ślubu!
  • Chcę przestać chorować i czuć się zdrowo!

Spraw by potrzeba zrealizowania Twojego celu była dla Ciebie płonącym pragnieniem i wyzwaniem. Spraw aby wyobraźnia zaczęła wizualizować cel który już osiągnąłeś i cofaj się przy mojej pomocy krok po kroku w tył. Uwierz w siebie, każdy zasługuje na wiarę w sukces. Wyjdź ze strefy komfortu i zapłać cenę jaką jest ciągła praca nad sobą już dziś. Na pewno znasz wielu ludzi którzy wiele mówią niewiele robią, czy masz odwagę być inny? Przejmij odpowiedzialność za własne życie.

Zabawa

Często rezygnujemy z postanowień noworocznych, nie jesteśmy wytrwali w dążeniu do celu. Po prostu zaczyna nam się nudzić w klubie fitness. Sprawię iż trening ze mną będzie dla Ciebie zabawą, czasem kiedy zapomnisz o problemach i poczujesz się lepiej. Będę się starał Cię zaskakiwać wprowadzając nowe ćwiczenia tak abyś bez trudu, mimo zauważalnego zmęczenia z uśmiechem dotrwał do końca sesji treningowej. Wierzę w to że trening ze mną będzie sprawiał Ci wiele radości.

}