O mnie

10488759_769930539713458_3118370451991344926_o

Prawdopodobnie to już nie pierwszy raz, gdy myślisz o rozpoczęciu treningów i zdrowego stylu życia. Jeśli jesteś na tej stronie, to znak, że właśnie pierwszy krok został przez Ciebie zrobiony. Przeglądając stronę dowiesz się, na czym polega współpraca ze mną. Już dziś zapraszam Cie na jednorazowy, bezpłatny trening pokazowy. Poczytaj, przemyśl i skalkuluj. Jeśli informacje na tej stronie przekonają Cię do podjęcia decyzji o zadbaniu o swoje zdrowie i rozpoczęciu treningów ze mną to jest to dowód na to, że zrobiłem dobrą robotę w internecie. Jednak najlepszą jakość tego, co robię, zobaczysz, gdy spotkamy się na żywo na treningu. Zapraszam.

Szkołę średnią skończyłem w Technikum  Żywienia i Gospodarstwa Domowego z dyplomem Dietetyk. Studia to wybór oczywisty Wychowanie Fizyczne w warszawskiej Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie skończone z dyplomem menedżersko trenerskim. Na studiach skończyłem takie kursy jak: instruktor fitness, instruktor pływania, aqua aerobic,  ratownik wopr, menedżer sportu. Po kursie z pierwszej pomocy przed medycznej potrafię udzielić pomocy osobie w potrzebie. Dyplomowany instruktor Indoor Cycling Experience. Uczestnik warsztatów TRX – Systemy Podwieszane. Szkolenie Dietetyka i Suplementacja pod okiem Iwony Wierzbickiej. Warsztat pracy jako Trener Personalny doskonalony pod okiem Jakuba Mauricza zakończony dyplomem IFFA Personal Trainer. Wielokrotny uczestnik międzynarodowych konferencji związanych z marketingiem i zarządzaniem branżą fitness Fit Expo oraz Functional Training Meeting. Dwukrotny maratończyk 2009 Warszawa, Poznań 2013. Pasjonując się rozwojem osobistym skończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pisząc pracę na temat Zarządzania Karierą. Dyplomowany Fitness Menager PZF&W udzielający konsultacji inwestorom otwierające nowe kluby fitness. Zagorzały mors oraz skoczek spadochronowy. Od niedawna początkujący nurek.

Sport w moim życiu zawsze odgrywał ważna rolę. Początkowo wydawało mi się, że to tylko rozpierająca energia dorastającego dziecka. Z czasem jednak przekonałem się, że jest moim celem w życiu, pasją i przeznaczeniem… Fascynacja zdrowym stylem życia dojrzewała we mnie przez lata, gdy całymi godzinami zagłębiałem się w tajniki branży prozdrowotnej, zdobywając i rozszerzając doświadczenie przez specjalistyczne kursy, szkolenia, konwencje i intensywną pracę zawodową. Dziś wiem, że najlepszym sposobem na szczęśliwe życie jest robić to, co się kocha.

Znajomi mówią o mnie że jestem osobą, która zaraża optymizmem. Mówią że mój uśmiech i radość życia przenosi się na osoby przebywające w moim otoczeniu.

W życiu kieruje się mottem „w zdrowym ciele zdrowy duch”,

Do zobaczenia na treningu.
Michał Ostrowski